Roman Šimák
Mníšek pod Brdy
252 10
+420 603438492

Dezinsekce

Image 0 -

Dezinsekce je hubení hmyzu přenášejícího nakažlivé choroby, případně jinak škodícího člověku, domácím a hospodářským zvířatům nebo stavbám.

Nejčastěji hubení škůdci:
blechy, klíšťata, moli, mouchy, mravenci, mravenci farao, moli, pilousi, štěnice, švábovití, vosy, sršni

Blechy – provádí se postřik zasaženého prostoru, ať již jde o byty nebo technické prostory. Nutné je i ošetřit případný zdroj – psa nebo kočku, pokud jej známe.

Klíšťata – zásah proti klíšťatům se provádí např. v parcích, zahradách, rekreačních střediscích, hřbitovech, často jej požadují i filmaři.

Moli – zavíječi mouční. Hubení provádíme především v objektech potravinářské výroby – v pekárnách, mlýnech, silech, míchárnách krmných směsí, skladech léčivých rostlin a osiv a jiných surovin pro výrobu potravin nebo krmiv. Provádí se aerosolem speciálními vyvíječi, případně dýmovnicemi, ošetří se celý prostor.

Mouchy – hubení much nástřikem stěn nebo nátěrem v restauracích a v objektech živočišné výroby. Účinnost několik měsíců.

Mravenci – Nové: Hubení mravenců v bytech se provádí speciálním gelem, který mravence přiláká. Mravenci jej rychle přijímají jako potravu a rovněž jej zanášejí do hnízd, kde krmí další členy kolonie a tak rychle dojde k její likvidaci. Použitím této technologie je minimalizováno nebezpečí kontaminace životního prostředí. Velmi vhodné pro byty, kde jsou malé děti. Máme výborné výsledky!

Mravenci farao – Hubení mravenců farao v bytech se provádí speciálním gelem, který mravence přiláká. Mravenci jej rychle přijímají jako potravu a rovněž jej zanášejí do hnízd, kde krmí další členy kolonie a tak rychle dojde k její likvidaci. Použitím této technologie je minimalizováno nebezpečí kontaminace životního prostředí

Štěnice – provádíme ošetření bytů, hotelových pokojů, ubytoven. Zásah má účinek pouze tehdy, pokud se provede přímo na postele, rošty, matrace a v jejich okolí. S hubením štěnic máme velmi dobré zkušenosti.

Švábovití – hubení rusů domácích a švábů obecných provádíme postřikem především v místech úkrytů, to je za nábytkem , stroji a dalším zařízením, v bytech i ve stoupačkách a vůbec všude tam, kde hledají přirozený úkryt. Postřik nezapáchá a nezanechává žádné stopy. Doplňujeme kladením požerové nástrahy ve formě gelu. Hubení švábovitého hmyzu provádíme ve všech druzích objektů, od bytu až po hotely či nemocnice.

Vosy a jiný bodavý hmyz – provádíme postřik přímo na hnízda nebo do vletových otvorů. Cena dezinsekce je ovlivněna cenou použitého přípravku a technologií, druhem hubeného hmyzu a rozlohou nebo typem objektu.

Image 0 -

Image 1 -

Image 2 -

Image 3 -

<< zpět