DEZINSEKCE

Kontakujte nás

DEZINSEKCE

DEZINSEKCE JE HUBENÍ HMYZU PŘENÁŠEJÍCÍHO NAKAŽLIVÉ CHOROBY, PŘÍPADNĚ JINAK ŠKODÍCÍHO ČLOVĚKU, DOMÁCÍM A HOSPODÁŘSKÝM ZVÍŘATŮM NEBO STAVBÁM.

NEJČASTĚJI HUBENÍ ŠKŮDCI:

BLECHY, KLÍŠŤATA, MOLI, MOUCHY, MRAVENCI, MRAVENCI FARAO, PAVOUCI, MOLI, PILOUSI, PISIVKY, ŠTĚNICE, ŠVÁBOVITÍ, VOSY, SRŠNI, ZRNOKAZOVÉ

BLECHY:

PROVÁDÍ SE POSTŘIK ZASAŽENÉHO PROSTORU, AŤ JIŽ JDE O BYTY NEBO TECHNICKÉ PROSTORY. NUTNÉ JE I OŠETŘIT PŘÍPADNÝ ZDROJ – PSA NEBO KOČKU, POKUD JEJ ZNÁME.

KLÍŠŤATA:

ZÁSAH PROTI KLÍŠŤATŮM SE PROVÁDÍ NAPŘ. V PARCÍCH, ZAHRADÁCH, REKREAČNÍCH STŘEDISCÍCH, HŘBITOVECH, ČASTO JEJ POŽADUJÍ I FILMAŘI.

MOLI:

ZAVÍJEČI MOUČNÍ. HUBENÍ PROVÁDÍME PŘEDEVŠÍM V OBJEKTECH POTRAVINÁŘSKÉ VÝROBY – V PEKÁRNÁCH, MLÝNECH, SILECH, MÍCHÁRNÁCH KRMNÝCH SMĚSÍ, SKLADECH LÉČIVÝCH ROSTLIN A OSIV A JINÝCH SUROVIN PRO VÝROBU POTRAVIN NEBO KRMIV. PROVÁDÍ SE AEROSOLEM SPECIÁLNÍMI VYVÍJEČI, PŘÍPADNĚ DÝMOVNICEMI, OŠETŘÍ SE CELÝ PROSTOR.

MOUCHY:

HUBENÍ MUCH NÁSTŘIKEM STĚN NEBO NÁTĚREM V RESTAURACÍCH A V OBJEKTECH ŽIVOČIŠNÉ VÝROBY. ÚČINNOST NĚKOLIK MĚSÍCŮ.

MRAVENCI :

NOVÉ: HUBENÍ MRAVENCŮ V BYTECH SE PROVÁDÍ SPECIÁLNÍM GELEM, KTERÝ MRAVENCE PŘILÁKÁ. MRAVENCI JEJ RYCHLE PŘIJÍMAJÍ JAKO POTRAVU A ROVNĚŽ JEJ ZANÁŠEJÍ DO HNÍZD, KDE KRMÍ DALŠÍ ČLENY KOLONIE A TAK RYCHLE DOJDE K JEJÍ LIKVIDACI. POUŽITÍM TÉTO TECHNOLOGIE JE MINIMALIZOVÁNO NEBEZPEČÍ KONTAMINACE ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ. VELMI VHODNÉ PRO BYTY, KDE JSOU MALÉ DĚTI. MÁME VÝBORNÉ VÝSLEDKY!

MRAVENCI FARAO:

HUBENÍ MRAVENCŮ FARAO V BYTECH SE PROVÁDÍ SPECIÁLNÍM GELEM, KTERÝ MRAVENCE PŘILÁKÁ. MRAVENCI JEJ RYCHLE PŘIJÍMAJÍ JAKO POTRAVU A ROVNĚŽ JEJ ZANÁŠEJÍ DO HNÍZD, KDE KRMÍ DALŠÍ ČLENY KOLONIE A TAK RYCHLE DOJDE K JEJÍ LIKVIDACI. POUŽITÍM TÉTO TECHNOLOGIE JE MINIMALIZOVÁNO NEBEZPEČÍ KONTAMINACE ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ

ŠTĚNICE :

PROVÁDÍME OŠETŘENÍ BYTŮ, HOTELOVÝCH POKOJŮ, UBYTOVEN. ZÁSAH MÁ ÚČINEK POUZE TEHDY, POKUD SE PROVEDE PŘÍMO NA POSTELE, ROŠTY, MATRACE A V JEJICH OKOLÍ. S HUBENÍM ŠTĚNIC MÁME VELMI DOBRÉ ZKUŠENOSTI.

ŠVÁBOVITÍ

HUBENÍ RUSŮ DOMÁCÍCH A ŠVÁBŮ OBECNÝCH PROVÁDÍME POSTŘIKEM PŘEDEVŠÍM V MÍSTECH ÚKRYTŮ, TO JE ZA NÁBYTKEM , STROJI A DALŠÍM ZAŘÍZENÍM, V BYTECH I VE STOUPAČKÁCH A VŮBEC VŠUDE TAM, KDE HLEDAJÍ PŘIROZENÝ ÚKRYT. POSTŘIK NEZAPÁCHÁ A NEZANECHÁVÁ ŽÁDNÉ STOPY. DOPLŇUJEME KLADENÍM POŽEROVÉ NÁSTRAHY VE FORMĚ GELU. HUBENÍ ŠVÁBOVITÉHO HMYZU PROVÁDÍME VE VŠECH DRUZÍCH OBJEKTŮ, OD BYTU AŽ PO HOTELY ČI NEMOCNICE.

VOSY A JINÝ BODAVÝ HMYZ

PROVÁDÍME POSTŘIK PŘÍMO NA HNÍZDA NEBO DO VLETOVÝCH OTVORŮ. CENA DEZINSEKCE JE OVLIVNĚNA CENOU POUŽITÉHO PŘÍPRAVKU A TECHNOLOGIÍ, DRUHEM HUBENÉHO HMYZU A ROZLOHOU NEBO TYPEM OBJEKTU.